Co wyróżnia trwałe donice na taras?
4.jpg

Donice na taras pełne kolorowych i pachnących kwiatów to dekoracje, które upiększą każdy balkon – nawet stary i wymagający remontu. Świetnie prezentują się przy nowoczesnym zestawie wypoczynkowym. Mniejsze donice na taras zawiesisz na balustradzie, duże donice tarasowe zaś posłużą Ci do wydzielenia przestrzeni na balkonie należącym do kilku rodzin. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto je kupić!

Donice na taras a trwałość – czy są całoroczne?

Kupując donice na taras czy jakiekolwiek inne zewnętrzne dekoracje, zwłaszcza te stanowiące większy wydatek, bez wątpienia chciałbyś, aby służyły Ci jak najdłużej. Efektowne i modne donice balkonowe z nietrwałych materiałów może i zachwycą oczy, jednak po jednym czy dwóch sezonach będą się nadawały do wyrzucenia – wilgoć wniknie w ich strukturę, słońce spowoduje wypłowienie, a grad zniekształci formę.

Nic podobnego nie stanie się w przypadku naszych produktów. Donice na taras, które znajdziesz w katalogu, są to donice mrozoodporne, wytrzymujące długotrwały kontakt z wilgocią i wodą, wysokimi i niskimi temperaturami, a także promieniami słonecznymi. Nie zachodzi ryzyko, że kolorowe donice tarasowe wyblakną, a białe donice na taras zszarzeją i będą stanowić przeciwieństwo ozdoby.

Nowoczesne donice tarasowe i ich budowa

Modne donice na taras dzielą się na różne rodzaje pod względem budowy i zastosowania. Główne rozróżnienie można przeprowadzić w oparciu o miejsce ustawienia. Donice prostokątne, kwadratowe, okrągłe, podłużne itd. służą do stawiania na ziemi. Z kolei nowoczesne donice na balustradę odznaczają się wcięciem, które idealnie wpasujesz w ogrodzenie tarasu.

Mimo iż donice na balkon nie niszczą się na mrozie, deszczu ani słońcu, warto poddawać je regularnej pielęgnacji. Kiedy rośliny pylą, w powietrzu unosi się kurz albo pada śnieg, mogą się na nich pojawić zabrudzenia. Przecieraj donice na taras ściereczką nasączoną niewielką ilością detergentu, a czasem wręcz samą wilgotną ściereczką. Nie musisz wnosić ich do domu na jesień ani zimę, chyba że wymagają tego rośliny, które włożysz w donice tarasowe.

Wyjątkowe donice na taras – nasze propozycje

Chcesz wyróżnić swój dom na tle innych? Wykorzystaj niepowtarzalne donice na taras, takie jak donice podświetlane LED, RGB, asymetryczne lub złożone z kilku doniczek (stojaki). Świecące donice LED i RGB sprawdzą się zwłaszcza w okresie świątecznym, np. bożonarodzeniowym, i podczas uroczystości. Z kolei donice asymetryczne to hit sezonu – obejrzyj je w naszym asortymencie.

Porównaj donice na balkon w różnych kolorach i rozmiarach. Wybierz ulubiony materiał wykonania: włókno szklane, beton architektoniczny, corten, a może wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Dopasuj donice na taras do stylu swojego domu i przygotuj przepiękną, spójną kompozycję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.