Doniczka do agawy

Donica do agawy – polski producent

Modne Donice – każda donica do agawy, którą znajdziesz w tej kategorii, została wyprodukowana w Polsce przy użyciu materiałów takich jak na przykład włókno szklane, beton, drewno, metal, stal czy twardy jak stal polimerbeton. Ogromną zaletą naszej oferty jest różnorodność kształtów i form donic – to między innymi donice prostokątne, donice okrągłe i donice kwadratowe, zarówno w wersji domowej, jak i ogrodowej. Współpracujemy zarówno z klientami komercyjnymi jak i prywatnymi. Na nasze donice można trafić w przestrzeni publicznej, domowej, jak i w hotelach czy w częściach wspólnych osiedli rozmieszczonych w całym kraju. Jak je rozpoznać? To proste – te najładniejsze z najładniejszych z pewnością zostały wyprodukowane w naszych zakładach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą donic do agawy!

Podświetlane donice do agawy

Każda z oferowanych przez nas donic jest wyjątkowa – niektóre jednak modele zdecydowanie się wyróżniają, czego dobrym przykładem są właśnie podświetlane donice do agawy. Takie donice świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie, w pokoju hotelowym i w każdym pomieszczeniu, w którym chcemy stworzyć ciepły, przytulny klimat i podkreślić piękno umieszczonej w nich rośliny.

Recyklingowa donica na agawę

Recyklingowa lub ekologiczna donica na agawę jest wyprodukowana w co najmniej 90% z surowców wtórnych – konkretnie z przetworzonego polietylenu. Polietylen to tworzywo odporne na działanie warunków atmosferycznych i substancji żrących takich jak na przykład sól drogowa. Dlatego takie donice idealnie sprawdzają się zarówno w na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu.

Jaka doniczka do agawy sprawdzi się najlepiej?

Agawa to roślina o specyficznych wymaganiach. Jest zaliczana do sukulentów, czyli grupy roślin, które przystosowały się do ograniczonej dostępności wody – to dlatego jej liście są takie grube i sprężyste, wewnątrz nich znajduje się miąższ, który przechowuje zapasy wody. Agawa występuje w wielu odmianach – niektóre z nich mogą zimować w ogrodzie, inne natomiast lepiej na czas mrozów przenieść do domu. Z tego tez powodu agawę często hoduje się w doniczce. Jaka doniczka do agawy jest najbardziej odpowiednia? Powinna być po prostu dopasowana do wielkości rośliny, oraz warunków, jakie ona preferuje. Agawie nie przeszkadza ścisk, czasem wręcz można odnieść wrażenie, że roślina ta lubi ciasne doniczki. Agawa tworzy gęste rabaty ze swoich grubych liści – ich długość w zależności od odmiany wynosi od 15 do nawet 180 centymetrów wysokości. Z pewnością wśród doniczek dostępnych w naszym sklepie znajdziesz tę, która będzie pasowała do Twojej rośliny – w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.