Czy donice ogrodowe sprawdzą się jako donice do biura?
8.jpg

Aby biuro było modne i nowoczesne, powinno zostać wykończone w sposób przemyślany, drobiazgowy i oryginalny. Wieszanie w nim kolejnych obrazów, zastawianie rzeźbami czy stosowanie ciężkich dywanów raczej się nie sprawdzi. Polecamy Ci coś znacznie lepszego: duże donice ogrodowe wykorzystane jako donice do biura. Pomysł wydaje Ci się szokujący? Wiele właścicieli firm już spróbowało i wróciło po więcej!

Duże donice ogrodowe to wielkogabarytowe donice do biura – czy nie zajmą zbyt dużo przestrzeni?

Kupując duże donice do ogrodu jako donice do firmy, trzeba oczywiście wziąć pod uwagę ich rozmiar. To prawda, że najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach przestrzennych, otwartych i pozostawiających swobodę aranżacyjną. Przykładowo świetnie spiszą się jako donice do salonu SPA, hotelu i restauracji, lecz niekoniecznie do małego butiku, skromnego salonu fryzjerskiego lub kuchni barowej.

Duże donice ogrodowe przez niektórych są stosowane jako oryginalne ścianki działowe. W tej funkcji rewelacyjnie spisują się donice podłużne, w których umieszcza się nie pojedynczą roślinę, ale rząd (kwiatów, krzewów, a nawet drzewek ozdobnych). Mogą to być donice do biura w urzędzie lub sekretariacie, a także do call center. Kiedy staną pomiędzy stanowiskami pracowniczymi, zapewnią pracownikom prywatność i umożliwią skupienie się na bieżących zadaniach.

Które donice do firmy wybrać?

Potrzebne są Ci donice do biura, czyli wnętrza, czy raczej na zewnątrz? Oba rozwiązania są korzystne, jednak każde z innego powodu. Donice na zewnątrz mają za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do wejścia do środka (sklepu, restauracji, salonu usługowego). Z kolei wewnętrzne donice do firmy będą się przysługiwać zarówno klientom, jak i pracownikom. Mogą stanąć np. w recepcji lub poczekalni.

Korzystne donice na zewnątrz budynku firmowego to donice podświetlane LED lub RGB. Oba modele są doskonale widoczne przez całą dobę, niezależnie od pory roku oraz pogody. Kolorowe donice LED wprowadzają przyjemny, świąteczny klimat w okresie bożonarodzeniowym. To ogromna wartość, ponieważ wówczas klienci są skłonni wydać więcej. Jako wewnętrzne donice do biura wykorzystaj modele geometryczne lub asymetryczne, wysokie lub podłużne – sam oceń, które wpiszą się w przestrzeń firmy.

Dodatkowe zastosowanie: donice na taras firmowy

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w domku jednorodzinnym lub apartamencie z balkonem, to właśnie na nim możesz ustawić modne donice do firmy. Do wyboru masz tradycyjne stojące donice na taras oraz zajmujące mniejszą powierzchnię donice na balustradę. Dobierz je do wielkości balkonu i ciesz się cudownymi, całorocznymi dekoracjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.