Donice ogrodowe jako donice miejskie? Idealne do ogródka piwnego!
18.jpg

Wiedziałeś, że duże donice ogrodowe sprzedawane w naszym sklepie idealnie sprawdzają się jako nowoczesne donice miejskie? Polecamy zwłaszcza wielkogabarytowe donice zewnętrzne, które pomieszczą rozległe krzewy lub szereg wielobarwnych kwiatów. Przekonasz się, że wkrótce staną się niezastąpioną dekoracją Twojej firmy bądź parku, który projektujesz. Dowiedz się, dlaczego są warte zamówienia!

Mrozoodporne donice miejskie – trwała dekoracja całoroczna

Skoro interesują Cię duże donice miejskie, na pewno chcesz wybrać produkt o wysokiej jakości i trwałości liczonej w latach, nie zaś miesiącach czy sezonach. Nasze donice ogrodowe spełniają ten warunek, jako że są to nowoczesne donice mrozoodporne. W zimie może pokryć je śnieg lub lód, w lecie zaś przez wiele godzin może świecić na nie słońce, a i tak nie ulegną zniszczeniu. Eleganckie białe donice ogrodowe trzeba pilnować pod względem czystości i regularnie przemywać, zwłaszcza gdy pada deszcz lub pylą drzewa. Kolorowe donice do ogrodu z kolei będą nieocenioną ozdobą parku, restauracji rodzinnej, przedszkola czy domu kultury.

Wielkogabarytowe donice do hotelu, restauracji i urzędu miejskiego

O ile duże donice ogrodowe sprawdzą się w ogródku piwnym lub na podjeździe salonu SPA, eleganckie donice wielkogabarytowe podniosą estetykę przestrzeni przed hotelem, urzędem miejskim, bankiem, domem handlowym lub innym budynkiem pokaźnych rozmiarów. Z uwagi na wymiary wielkogabarytowe donice zewnętrzne "nie zginą" na tle wieżowca ani budowli złożonej z wielu segmentów. Obejrzyj nasz asortyment i zdecyduj, czy wolisz wysokie donice podłużne, modne donice asymetryczne, eleganckie donice geometryczne, a może klasyczne donice okrągłe.

Świecące donice miejskie widoczne także po zmroku

Twoja firma działa od wczesnych godzin porannych do późnych nocnych? Wybierz nowoczesne donice podświetlane LED lub RGB, które widać nawet wtedy, gdy jest ciemno. Sprawdzają się przed hotelami, barami, klubami muzycznymi, marketami całodobowymi. Z kolei przed firmami działającymi tylko w godzinach dziennych świecące donice LED i RGB znajdą zastosowanie zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy szybko robi się ciemno. Po pierwsze podnoszą estetykę przestrzeni, po drugie przysługują się bezpieczeństwu – dzięki nim dobrze widać ścieżkę.

Przejrzyj nasz asortyment i znajdź eleganckie donice miejskie dopasowane do Twojej firmy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.