Klasyczne okrągłe donice na taras czy nowoczesne donice LED?
24.jpg

Posiadasz dom z dużym tarasem, który wymaga zagospodarowania? Wiemy, co sprawdzi się doskonale – piękne rośliny ozdobne. A tam, gdzie pojawiają się rośliny, potrzebne są donice na taras. Duże donice mrozoodporne będziesz mógł wykorzystywać przez cały rok, niezależnie od pory roku i pogody. Na które modele warto się zdecydować? Klasyczne donice okrągłe? A może modne donice podświetlane LED?

Świecące donice na taras a deszcz i śnieg

Jedne z najciekawszych, oryginalnych pojemników na rośliny dostępnych w naszym sklepie to nowoczesne donice LED. Mogą świecić jednolitym światłem białym lub żółtym, a mogą oczarowywać paletą kolorów – są to modne donice podświetlane LED RGB. W ich ściankach zamontowane zostały diody, do których prowadzi kabel. Czy to oznacza, że świecące donice na taras wymagają ustawiania pod zadaszeniem albo chowania na czas deszczu i śniegu?

Wszystkie donice na taras i do ogrodu dostępne w naszym sklepie są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak deszcz, grad, śnieg, obniżona i podwyższona temperatura. Zaliczają się do nich również duże donice tarasowe z diodami LED. Nie istnieje powód, dla którego musiałbyś zrezygnować z trzymania w nich roślin na zewnątrz deszczową jesienią lub mroźną zimą.

Białe donice na taras – klasyczne donice okrągłe

W naszym sklepie znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznej bieli i eleganckich kształtów, jak i wielobarwnej różnorodności. Białe donice na taras i czarne donice tarasowe w tradycyjnych kształtach to modele, które podkreślają piękno roślin, same pozostając eleganckim tłem. Z tego powodu warto hodować w nich kwiaty. Z kolei kolorowe donice geometryczne stanowią ozdobę samą w sobie i polecamy zestawiać je z zielonymi roślinami.

Wysokie donice na taras o niewielkiej szerokości nadają się do hodowania pojedynczych roślin. Jeśli są to duże donice zewnętrzne, zmieścisz w nich nawet krzew lub drzewko ozdobne. Takie pojemniki wykorzystasz jako donice na tuje albo inne iglaki. Ponieważ rośliny iglaste zachowują ładny wygląd niezależnie od pory roku, stworzysz całoroczne kompozycje ozdobne.

Podłużne donice na taras. Kiedy więcej znaczy... więcej

Mówi się, że mniej znaczy więcej. Niekoniecznie! Jeśli chodzi o donice na taras, to właśnie te duże i podłużne mieszczą więcej roślin, co daje rewelacyjny efekt. Podłużne donice prostokątne stojące przy balustradzie tarasu albo obok kompletu wypoczynkowego przeniosą fragment ogrodu bliżej wnętrza domu. Kiedy nadejdzie wiosna, a kwiaty rozkwitną, będziesz się relaksować w pierwszych promieniach słońca, delektując się ulubionym napojem i aromatem roślin.

Obejrzyj nasze duże donice na taras i zaprojektuj miniaturowy ogród na tarasie, a może nawet balkonie w bloku. Dopieść zmysły pięknym wyglądem roślin i pasującym do nich zapachem. Miłego wypoczywania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.