Kolorowe donice ogrodowe i na taras a promieniowanie UV
12.jpg

Białe donice na taras i czarne donice ogrodowe to modele popularne i chętnie wybierane. Te pierwsze nie odbarwiają się na słońcu, na drugich zaś nie widać zabrudzeń. Co jednak, jeśli najdzie Cię ochota na ożywienie ogrodu lub balkonu i postanowisz kupić kolorowe donice zewnętrzne? Czy po słonecznym sezonie będą do wyrzucenia? A może trzeba będzie postawić je w cieniu? Przekonaj się!

Duże donice na taras i do ogrodu w wiosennych kolorach

Białe donice ogrodowe to bez wątpienia pojemniki estetyczne, eleganckie i – w zależności od kształtu – uniwersalne. Nie wprowadzą one jednak do ogrodu bajkowego klimatu tak dobrze, jak kolorowe donice zewnętrzne. W naszym sklepie znajdziesz modele czerwone, zielone, żółte, niebieskie – jakie tylko chcesz. Zróżnicowane wielkości i kształty przysłużą Ci się w tworzeniu oryginalnych kompozycji. Obejrzyj nowoczesne kolorowe donice asymetryczne oraz wielobarwne duże donice geometryczne: trójkątne, okrągłe, kwadratowe, prostokątne.

Jak zadbać o kolorowe donice ogrodowe latem?

Pod koniec wiosny zaczyna się robić gorąco, a wysoka temperatura utrzymuje się do ostatnich dni lata. Czy to czas, w którym kolorowe donice na taras i do ogrodu trzeba przenieść do cienia? Czy promieniowanie UV może im zaszkodzić: kolor wypłowieje, farba odejdzie, a ścianki ulegną odkształceniu? W przypadku naszych produktów odpowiedź jest tylko jedna i brzmi: nie, kolorowe donice ogrodowe nie uszkodzą się od promieni słonecznych.

Nie ma znaczenia, czy kolorowe donice zewnętrzne staną w miejscu wyeksponowanym na słońce przez wiele godzin każdego dnia, czy też w zacienionym. Pamiętaj jedynie, że wielkogabarytowe donice tarasowe i ogrodowe wymagają regularnego czyszczenia, bo wystawione na deszcz i kurz ulegną zabrudzeniu.

Na co jeszcze są odporne kolorowe donice na ogród sprzedawane w naszym sklepie?

Promieniowanie UV to nie jedyne zagrożenie, jakiemu opierają się nasze duże donice ogrodowe. Są to wysokiej jakości donice mrozoodporne, a więc możliwe do stosowania na zewnątrz nawet zimą. Nie uszkodzą się od wilgoci ani wody, niskich temperatur, śniegu czy lodu. Kolorowe donice ogrodowe są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne: upadek z nieznacznej wysokości, uderzenia, zarysowania.

Obejrzyj kolorowe donice na taras i do ogrodu dostępne w naszym sklepie i wybierz pojemniki na rośliny, które ozdobią Twój teren na stałe! Potraktuj je jako duże donice na iglaki albo inne rośliny całoroczne, by nie musieć ich chować bądź przemieszczać pod zadaszenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.