Modne donice do firmy – w jakich miejscach się sprawdzą?
26.jpg

Czy wiesz o tym, że nasze duże donice to nie tylko doskonałe donice ogrodowe i tarasowe? Wszystkie donice zewnętrzne można stawiać także wewnątrz budynków, i to niekoniecznie w domu. Dziś podpowiemy Ci, w jaki sposób wykorzystać je jako eleganckie donice do firmy, np. donice do biura. Gdzie sprawdzą się najlepiej? Zapraszamy do lektury!

Nowoczesne donice do biura o dużej powierzchni

Duże donice do biura umożliwiają trzymanie w pracy roślin, co poprawia samopoczucie osób przebywających w tym samym pomieszczeniu, jak również podnosi estetykę wnętrza. Ale nie tylko! Podłużne donice do biura mogą stać się oryginalną przegrodą pomiędzy stanowiskami pracowniczymi. Delikatnie, nienachalnie podzielą przestrzeń pracy, pozostawiając jednak pracownikom możliwość łatwego nawiązywania rozmów, wymieniania się uwagami i pożyczania akcesoriów. Takie donice do biura nie wygłuszą rozmów w call center, ale zapewnią prywatność i komfort osobom pracującym w sekretariacie, firmie informatycznej czy biurze turystycznym.

Modne donice do salonu SPA, kosmetyczki, fryzjera

W firmach nowoczesnych i takich, w których przykłada się ogromną wagę do aranżacji przestrzeni, świetnie sprawdzają się nowoczesne donice geometryczne i modne donice asymetryczne. Kolorowe modele doskonale łączą się z roślinami zielonymi, białe i czarne zaś z wielobarwnymi kwiatami. Donice do salonu SPA bądź fryzjera nie mogą zajmować zbyt wiele miejsca. Zakłady, w których pracuje się nad wyglądem klientów, powinny być schludne i minimalistyczne. Stąd jako donice do firmy fashion&beaty sprawdzą się wysokie donice okrągłe lub prostokątne na pojedynczą roślinę, np. fikus albo dracenę.

Donice miejskie – idealne do zagospodarowania nowej przestrzeni

Jak na donice zewnętrzne przystało, oferowane przez nasz pojemniki na rośliny można trzymać na świeżym powietrzu, np. wykorzystując jako duże donice miejskie. Jeśli zajmujesz się projektowaniem nowoczesnego osiedla, placu, parku albo alei, zwróć szczególną uwagę na ogromne donice wielkogabarytowe. Mogą sięgać nawet do ramion dorosłego człowieka lub wyżej! Z uwagi na dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne nie ulegną łatwo atakom chuliganów. W zimie nie będziesz musiał chować ich w magazynie, ponieważ są to zewnętrzne donice mrozoodporne.

Donice do hotelu, donice do restauracji i donice do ogródka piwnego

Na koniec prezentujemy jeszcze jeden pomysł na duże donice miejskie. Świetnie sprawdzą się w ogródku piwnym wystawionym w okresie wiosenno-letnim przed restaurację bądź kawiarnię. Ozdobią również fasadę urzędu miejskiego, kina, galerii handlowej, hotelu i innych wysokich, potężnych budynków. By było je widać z daleka, postaw na wielkogabarytowe donice do firmy. Z kolei by ściągały wzrok potencjalnych klientów w stronę Twojego sklepu również po zmierzchu, zamów nowoczesne donice podświetlane LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.