Dlaczego warto mieć podświetlane donice?
Dlaczego warto mieć podświetlane donice?

Cały czas rośnie popularność nowych rozwiązań dekoracyjnych. Mamy zdecydowanie więcej możliwości umieszczania kwiatów w rozmaitych donicach nie tylko we własnych czterech ścianach, ale także na balkonie czy tarasie. Niektórzy producenci proponują również podświetlane donice. Warto jednak dowiedzieć się czegoś więcej o nich przed zakupem.

 

Spis treści:

  1. Podświetlane donice - elegancka i praktyczna dekoracja
  2. Oparte na odpowiedniej technologii
  3. Szeroki wybór

 

Podświetlane donice - elegancka i praktyczna dekoracja

Jakie są zalety podświetlanych donic? Przede wszystkim trzeba wspomnieć o aspekcie wizualnym. Przy odpowiednim dopasowaniu do wnętrza lub tarasu fenomenalnie prezentują się po zmroku. Świetnie współgrają zarówno z całym otoczeniem, jak również doskonale wpływają na wygląd kwiatów. Oczywiście zawsze warto dobrać taką dekorację, która będzie także w jakimś stopniu funkcjonalna. Z tego powodu trzeba wspomnieć o praktycznym aspekcie podświetlanej donicy. Może ona nie tylko elegancko wyglądać, ale również stanowić naturalne źródło światła, czy też pomagać w wyznaczeniu drogi przez ciemny ogród po zmroku.

Oparte na odpowiedniej technologii

W większości wypadków świecące donice są zintegrowane z naszym telefonem niezależnie od tego, czy mówimy o smartfonie z systemem Android, czy iOS. Dzięki temu sami wybieramy nie tylko natężenie światła, ale również jego barwę. Czasami mamy do wyboru ciepłą lub zimną, jednak niektóre modele oferują także rozwiązania w wielu różnych kolorach. Warto także wspomnieć o tych, którzy cenią sobie alternatywne źródła energii. Coraz większa liczba producentów wyposaża swoje donice w specjalne rozwiązania, dzięki którym można wykorzystywać w stu procentach promienie słoneczne do ich zasilania. Trzeba też pamiętać, że wciąż zdecydowana większość producentów wykorzystuje energooszczędne żarówki LED w podświetlanych donicach, chociaż w naszej ofercie znajdziecie modele korzystające z technologii RGB.

Szeroki wybór

Jak widać, możemy przebierać w rozmaitych ofertach. Możliwości dostępne na rynku cały czas się poszerzają, dzięki czemu z całą pewnością znajdziemy coś dla siebie. Na ten moment zdecydowanie dominują klasyczne warianty podświetlanych donic, w dużej mierze oparte na prostopadłościanach oraz walcach. Nie da się jednak nie zauważyć, że klienci coraz odważniej zerkają w stronę bardziej oryginalnych, a nawet ekstrawaganckich kompozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.