Oryginalne donice ogrodowe – donice asymetryczne
44.jpg

Duże donice geometryczne to doskonałe donice designerskie do salonu, sypialni, biura czy przedpokoju. Oczywiście spotyka się je również w ogrodzie i na tarasie, balkonie. Wśród nich wyjątkowymi modelami są modne donice asymetryczne. Stanowią delikatne wizualne zaburzenie przestrzeni, dzięki czemu doskonale wpisują się we wnętrza nowoczesne. Dziś poznasz je lepiej!

Duże donice geometryczne a modne donice asymetryczne

Donice geometryczne – oczywiście mamy tu na myśli inne niż prostokątne czy okrągłe – to modne donice do domu i przed dom. Są wykonywane na planie wielokątów. Jedne mają ściany wklęsłe, inne wypukłe. Znajdziesz wśród nich modele wysokie, niskie, podłużne, beczułkowate. Przykładowe modele to:

Z kolei donice asymetryczne nie tylko odznaczają się ścianami odpowiadającymi figurom geometrycznym, ale dodatkowo mają te ściany celowo nierówne. Doskonałym przykładem jest donica na taras Dione, która zdaje się stać na jednym z boków. Ta duża donica asymetryczna występuje w różnorodnych wariantach kolorystycznych: od białego, przez żółty i zielony, po czarny. Rośliny wyrastają z niej pod lekkim ukosem, lecz są stabilne i mają dużo miejsca na rozrost korzeni. Możesz tu sadzić nawet rozgałęzione krzewy.

Czy modne donice asymetryczne mogą stać na zewnątrz?

Dostępne w naszym sklepie duże donice asymetryczne mogą posłużyć zarówno jako donice ogrodowe, jak i donice na taras lub balkon. Modele takie jak Mont czy Vesari są odporne na niekorzystne warunki pogodowe: wilgoć i wodę, niskie i wysokie temperatury. Zimą nie zaszkodzi im oblodzenie ścianek, latem zaś kolorowe donice zewnętrzne nie wypłowieją.

Niektóre donice geometryczne i asymetryczne to nowoczesne świecące donice LED. Aby pięknie oświetlały podwórze przed domem bądź firmą, koniecznie sprawdź, czy wybrałeś model zewnętrzny ze wzmacnianym przewodem elektrycznym. Przykładowo podświetlana donica Kaktus ma do wyboru dwa rodzaje kabla: cienki do domu i gruby na zewnątrz. Ten drugi sprawia, że asymetryczne donice ogrodowe mogą stać na dworze bez względu na porę roku, tak samo jak modele bez diod LED.

Zamów donice asymetryczne do domu, firmy lub ogrodu. Wyróżnij wystrój wnętrz bądź aranżację ogrodu. Przekonaj się też, jak czyścić donice ogrodowe, by cieszyć się ich nowym wyglądem przez długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.